Sinostar Ambalaj Üretici Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Sinostar Packaging Manufacturer Co.,Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
Sinostar Packaging Manufacturer Co.,Ltd Sinostar Packaging Manufacturer Co.,Ltd Sinostar Packaging Manufacturer Co.,Ltd Sinostar Packaging Manufacturer Co.,Ltd Sinostar Packaging Manufacturer Co.,Ltd Sinostar Packaging Manufacturer Co.,Ltd
Ofis
Sample room
Üretim Satır1
Üretim Satır2

Ofis

Ofis

Sample room

Watch box, Jewelry box, Pen box, Coin box, etc

Üretim Satır1

Üretim Satır2

 • Üretim hattı
  Sinostar Ambalaj Üretici Co, Ltd, bir Çinli profesyonel ambalaj ürünleri fabrikasına hoşgeldiniz. Yüksek kaliteli ambalaj kutuları ve diğer ilişkili ambalaj ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Müşterilerimize her zaman büyük bir samimiyetle hizmet vermekteyiz ve karşılıklı fayda sağlamak için müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

  Biz esas olarak her türlü hediye kutuları, mücevher kutuları, saat hediye kutuları (saat sarımları dahil), puro kılıfları, çay kutuları, şarap kutuları, kalem kutuları, kozmetik kutuları ve hatıra para kutularının yanı sıra her türlü görüntü üretiyoruz. Kutularımızda masif ahşap, MDF, kaplama, plastik, karton ve bazı özel kağıtlar vb. Gibi birçok malzeme kullanılmıştır.

  Yüksek verimli yönetim sistemimiz var. Tüm çalışanlarımız ve teknisyenlerimiz uzun yıllardır ambalaj alanında beceriklidir. Müşterilerimiz için dört hedefe ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz:

  a. Yüksek kaliteli

  b. Uygun fiyatlar

  c. Zamanında ve hızlı

  d. Yüksek hizmet kalitesi

  Şirketimize içtenlikle destek verdiğiniz için teşekkür eder, daha rekabetçi ve başarılı olmanızı dilerim.

 • OEM / ODM
 • Ar-Ge
İletişim bilgileri
Sinostar Packaging Manufacturer Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Sarah Lin

Tel: 86-755-2376-6250

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)